O autorze
Moje motto brzmi: innovate creation - create innovation. W kontekście trendu do umiędzynarodowienia innowacji polski ekosystem musi zmierzyć się z podwójnym wyzwaniem. To konieczność stymulacji trwałych, partnerskich powiązań w ramach europejskiego ekosystemu innowacji jaki i strategiczne wykorzystanie zasobów celem budowy przewagi konkurencyjnej w dobie gospodarki opartej na wiedzy. Na gruncie polskim nowe otwarcie wymaga konsolidacji narodowego i regionalnych systemów innowacji poprzez tworzenie sieci powiązań instytucjonalno-biznesowo-akademickich w modelu potrójnej helisy.

Doświadczenie zdobyłem biorąc udział m.in w projektach międzynarodowych, panelu konsultacyjnym przy Premierze Irlandii, współpracując z agendami Komisji Europejskiej, europejskimi organizacjami typu RTO czy z sieciami akademicko- przemysłowymi oraz inteligentnymi specjalizacjami w Polsce. Wiedza raz usystematyzowana staje się systemem działania. Zapraszam do lektury bloga!

Wilki ponownie przejmą Warszawę

Wolves Summit
Wolves Summit Kazik Anhalt- moderator panelu pn. ICT- what does it create today?
Między 25 a 26 października Wolves Summit zgromadzi 2500 uczestników w Warszawie, aby wspólnie networkować i dyskutować o innowacjach, technologii i biznesie. Ta międzynarodowa konferencja zdobyła ogromną popularność w mniej niż półtora roku. I na tym nie kończy.

Wolves Summit to międzynarodowa konferencja dla innowacyjnych startupów technologicznych, inwestorów, przedstawicieli firm i korporacji oraz programistów. To wydarzenie, na którym innowacja i technologia spotykają się z biznesem. Od pierwszej edycji w kwietniu 2015 zdobyła znaczącą popularność w Polsce i za granicą stając się jednocześnie jednym z najważniejszych i największych wydarzeń dla startupów w Europie. Czwarta edycja odbędzie się w Warszawie w dniach 25 i 26 października i znów zgromadzi najważniejsze osoby z branży.

Zaplanowane spotkania 1:1 miedzy startupami, inwestorami i firmami stanowią trzon działalności Wolves Summit. Aż 3028 takich spotkań odbyło się podczas samej trzeciej edycji w kwietniu tego roku, a organizatorzy planują ponad 4000 w trakcie październikowej edycji. Poza spotkaniami jest miejsce na nieformalny networking na terenie wydarzenia i w czasie wieczornych eventów. To unikalna okazja, by rozszerzyć sieć kontaktów i spotkać osoby, które mogą okazać się wartościowe dla rozwoju biznesu.

W dużym skrócie, nadchodząca październikowa edycja oferuje jeszcze więcej pod względem networkingu i możliwości wzrostu. 350 startupów dołączy i stanie przed szansą wygrania $100 000 w The Great Pitch – konkursie dla startupów, również tych na wcześniejszym etapie rozwoju. Jego formuła oparta jest o 3-minutowe prezentacje startupów, po których następuje seria pytań od inwestorów. Wszystkie młode firmy mają jednak sposobność, by znaleźć odpowiednie inwestowanie na dalszy rozwój, dzięki kilku aktywnościom networkingowym, włączając w to spotkania 1:1.


The Great Pitch daje również opcję dla doświadczonych startupów. Mogą one wygrać pakiet medialny, który zdecydowanie zwiększy widoczność marki w mediach międzynarodowych. Uczestnictwo 250 inwestorów, 300 managerów, członków zarządów i dyrektorów, jak również 2000+ potencjalnych klientów sprawia, że Wolves Summit jest idealnym miejscem na nawiązanie nowych relacji biznesowych i znalezienie setek nowych odbiorców.

350+ startupów i 250+ inwestorów otrzymuje dodatkowy dzień, 24 października, aby poznać się nawzajem i networkować w sprzyjających warunkach. Osoby poszukujące możliwości inwestowania będą mogły obejrzeć i ocenić prezentacje startupów konkurujących w The Great Pitch, a startupy będą miały czas na zaplanowane spotkania 1:1 z potencjalnymi inwestorami.

Corporate Challenge to nowa część wydarzenia. W zależności od profilu firmy, Wolves Summit zrekrutuje startupy, które oferują najwyższą wartość i są dopasowane do potrzeb konkretnej organizacji. Światowi eksperci podzielą się swoją wiedzą podczas inspirujących wykładów, paneli i warsztatów, aby cała grupa 2500 uczestników mogła dowiedzieć się więcej na temat rozwoju biznesu, technologii, społeczności startupowej i innowacjach. Dodatkowe informacje oraz możliwości uczestnictwa są szczegółowo opisane na stronie internetowej Wolves Summit.

Wszystkie start-upy, które przejdą proces rekrutacji ze strony organizatorów, a także inwestorzy i osoby prywatne otrzymają 10% zniżkę na hasło: Kazik Anhalt.

26/10 zaś od 11:20- 12:10 poprowadzę panel dyskusyjny pod nazwą ICT- what does it create today? z udziałem przedstawiciela Ministerstwa Cyfryzacji generała Włodziemierza Nowaka, Prezesa Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji Ireneusza Piecucha, Prezesa Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej Piotra Marciniaka, Prezes Eurocloud Poland Anny Nietykszy oraz byłego doradcy Premiera Szwecji Pera Schlingmanna.

Zapraszam do udziału w tym wydarzeniu, którego patronem medialnym jest INNPoland!
Trwa ładowanie komentarzy...